Catalin, Sfantu Gheorghe:
intrebarea mea se refera la probleme ale ochilor. problema este ca din cate imi dau seama ochi imi obosesc in urma lucrului la calculator si nu stiu ce as putea face pt a incerca sa opresc aceasta oboseala care se manifesta prin vederea in ceata unor inscrieri mai mari sau mai mici. am inteles ca pt astfel de probleme exista si solutii prin medicamente (suplimente de vitamine). sper, si daca se poate sa-mi dati un sfat care sa ma ajute. va multumesc anticipat pt ajutorul acordat prin sfatul dvs.
07.03.2005 la 0:00
Dr. Ion Bulacu:
Stimate domn,
Problemele dvs. ar putea fi generate de o modificare a acuitatii vizuale, motiv pentru care va recomand sa urmati indicatiile unui medic oftalmolog.
Suplimentele nutritionale pot fi folosite doar ca adjuvant al tratamentului perscris de oftalmolog, cu scopul de a sustine sanatatea ochilor si de a ameliora tulburarile de vedere. In acest scop ati putea folosi VITAVISION, cate 2 tablete zilnic in cure de 1-2 luni cu inca 1-2 luni pauza.
08.03.2005 la 0:00